photo

O nás

Profil firmy

Na výrobu stínící techniky se zaměřujeme již od 90. let. Důkazem toho, že jsme nepolevili, je nejen rozšíření našich výrobků po celé České republice, ale i po Evropě s pobočkou výrobního podniku v Portugalsku. Jsme na náš firemní posun hrdí, zároveň neusínáme na vavřínech a neustále hledáme způsoby, jak se více zlepšovat. Velmi dbáme na kvalitu dodávaného zboží a služeb. Naším know-how je především individuální přístup, rychlost, preciznost a ochota vyhovět potřebám zákazníka.

Protože bez kvalitních zaměstnanců nemůže být kvalitní zboží a spokojený zákazník, velmi si zakládáme na kvalitní firemní kultuře a férovém jednání. Naším cílem je zaměstnancům dodat veškerý komfort v podobě příjemného prostředí, benefitů, firemních akcí a mnoha dalších výhod.

advantage

Stínící technika

Vyrábíme produkty na míru, v naší nabídce najdete kompletní interiérové stínění: žaluzie hliníkové, dřevěné, horizontální, vertikální, rolety, duorolety, plissé, římské rolety, panelové stěny a také mnoho variací sítí proti hmyzu.

advantage

Design

Zakládáme si na perfektním designu, který je nejen krásný, ale i funkční.

advantage

Export

Naše výrobky už nedodáváme pouze po České republice. Od roku 1997 potkáte naše systémy v celé Evropě.

advantage

Ruční výroba

Kvalita našich výrobků je pro nás klíčová. Využíváme moderní technologie, ale bez poctivé ruční práce našich šikovných zaměstnanců se neobejdeme.

KOHO PRÁVĚ HLEDÁME?

Seznam volných pozic