photo

 

Pojďte pracovat k nám do výroby

Jsme společnost Omnika, výrobce stínící techniky již od roku 1992. Díky precizní práci každý den usnadňujeme našim zákazníkům život a dopřáváme jim maximální komfort. A protože se jako firma neustále rozvíjíme a rosteme, hledáme zaměstnance do výroby. Naším cílem je budovat kvalitní firemní kulturu založenou na vzájemné důvěře, rovnosti a týmové spolupráci. Pracovat pro nás znamená se neustále rozvíjet a sdílet společné hodnoty a vize.

Mimo jiné Vám nabízíme zázemí nadnárodní společnosti, ​ širokou oblast benefitů (13. plat, kvartalní odměny - poukázky Flexi Pass, odpočinková zóna s ovocem a cukrovinkami, kuřárna, dotovaná strava), ​ práci v čistém a klidném prostředí, nástup možný ihned.

Koho právě hledáme?
photo

Nahlédněte k nám do výroby

  • img

  • img

  • img

  • img

  • img

imgimgimgimgimg

Jaké pozice právě obsazujeme?

photo

Operátor/ka výroby

Do našeho týmu hledáme operátora nebo operátorku výroby. Čeká Vás práce s jednoúčelovými a víceúčelovými zařízeními, práce s ručními nástroji, kompletace výrobků a příprava k expedici.

Detail pozice
photo

Strojírenský dělník/dělnice

Náplní Vaší práce bude obsluha manuálních a semi-automatických jedno- nebo víceúčelových strojních zařízeních, práce s ručními nástroji a nářadím, dělení materiálu a mnoho dalšího.

Detail pozice

Jaké benefity na vás čekají?

Máte zájem o některou z pozic? Napište nám ještě dnes!

Můj dotaz se týká

KOHO PRÁVĚ HLEDÁME?

Seznam volných pozic
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací
Souhlasím