photo

Prodejci našich produktů

logo

Firmu sunprof.cz založil v roce 2006 Jan Kopecký s desetiletými zkušenostmi z oboru. Vzhledem ke stále rostoucímu objemu zakázek se v roce 2010 transformovali na Sunprof CZ s.r.o. a vytvořili novou vzorkovnu. Firma je malým rodinným podnikem, který nemá ambice být největší, ale nejlepší. Soustředí se na perfektní služby zákazníkům.

Přejít na stránky prodejce
logo

Firma BRAVEst se zabývá dodávkou, montáží a servisem stínící a garážové techniky předních tuzemských a zahraničních výrobců. Jejich cílem je kvalitní instalace, komplexní služby včetně realizačních návrhů a především spokojenost zákazníků.

Přejít na stránky prodejce
logo

Neexistuje téměř žádný požadavek, kterému bychom nebyli schopni vyhovět s ohledem na výrobní a realizační možnosti. V současné době reciprocitně spolupracujeme s předními českými a zahraničními obchodními partnery, stavebními firmami, projektanty a designery. Veškerý sortiment je zakázkovou výrobou. Je možné bez nadsázky říci: "Co kus to originál."

Přejít na stránky prodejce
logo

Činnost firmy je zaměřena na na dodávku kompletního sortimentu interiérové a exteriérové stínící techniky. Naší nabídku tvoří konzultace, zaměření, výběr a výroba zastínění na míru a samozřejmně montáž a servisní služby. Prioritou je snaha návrhu optimálního řešení a dle možností několik variant, a kvalitní a rychlá montáž.Naši partneři jsou významní výrobci stínících systémů a patří mezi tradiční a ověřené v České republice a Evropě.v

Přejít na stránky prodejce
logo

Jedna z prvních firem u nás, která začala již v roce 1997 a specializuje se na stínící techniku vhodnou pro interiér, ať už jako dekorace nebo zastínění - zatemnění (zejména žaluzie, rolety, japonské stěny, garnýže atd.). Vzhledem k velkému množství zakázek, nabízí nejlepší možné ceny.

Přejít na stránky prodejce
logo

Našim cílem je nabídnout individuální řešení na míru každému klientovi. Samozřejmostí je poskytnutí záruky na veškerou naší stínící techniku a pozáruční servis. Dále můžeme nabídnout služby interiérového designera, který našim klientům velmi rád poskytne potřebné rady k doladění jejich vysněného interiéru.

Přejít na stránky prodejce

KOHO PRÁVĚ HLEDÁME?

Seznam volných pozic