photo

Pojďte pracovat k nám do administrativy

Jsme společnost Omnika, výrobce stínící techniky již od roku 1992. Díky precizní práci každý den usnadňujeme našim zákazníkům život a dopřáváme jim maximální komfort. A protože se jako firma neustále rozvíjíme a rosteme, hledáme zaměstnance do administrativy. Naším cílem je budovat kvalitní firemní kulturu založenou na vzájemné důvěře, rovnosti a týmové spolupráci. Pracovat pro nás znamená se neustále rozvíjet a sdílet společné hodnoty a vize.

Mimo jiné Vám nabízíme zázemí nadnárodní společnosti, ​ širokou oblast benefitů (13. plat, kvartalní odměny - poukázky Flexi Pass, odpočinková zóna s ovocem a cukrovinkami, kuřárna, dotovaná strava), ​ práci v čistém a klidném prostředí, nástup možný ihned.

Koho právě hledáme?
photo

Přehled volných pracovních míst

photo

MANAŽER/KA KVALITY

Manažer/ka kvality vede tým kvality a metodicky řídí vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu. Detail pozice naleznete po rozkliknutí tlačítka "Detail pozice".

Detail pozice
photo

MANAŽER/KA VÝROBY

Manažer/ka výroby vede a motivuje tým mistrů, technologů a vedoucího údržby. Více informací naleznete po rozkliknutí tlačítka "Detail pozice"

Detail pozice
photo

TECHNICKÝ PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA

Je zodpovědný za neustálý vývoj a zdokonalování produktů interiérové stínící techniky. Více informací naleznete po rozkliknutí tlačítka "Detail pozice".

Detail pozice

Jaké benefity na vás čekají?

Máte zájem o některou z nabízených pozic? Napište nám ještě dnes!

Můj dotaz se týká

KOHO PRÁVĚ HLEDÁME?

Seznam volných pozic